Özdeğerlerimiz

Özdeğerlerimiz

Dürüstlük

Dürüst, şeffaf ve etik, müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve ilişkide olduğumuz kurumlar ile açık ve dürüst işbirliği içinde oluruz.

Saygılı

Saygılı, Ahlaki değerlere önem veren, Milli değerlere saygılı olan, İnsana ve emeğine saygılı, Çalışanlarının gelişimini destekleyen, Bilginin gücüne ve takım çalışamasına önem veren, Dinamik, yaratıcı ve yenilikçi, Sürekli gelişim ve iyileştirme odaklı, Günün koşullarına uyarak kendimizi sürekli geliştiririz.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize saygı gösteririz. Tüm görüşlere, fikirlere ve inançlara saygılıyız.

Çevreye Duyarlı

Çevreye duyarlı, fiziki ve sosyal çevreye karşı sorumlulukları yerine getiren, Enerji kaynaklarını koruyan ve tasarrufa önem veren, Yüksek kaliteli anlayışımız ile hizmet veririz.

Çalışma Prensibi

Müşteri Odaklı, Katılımcı Yönetim Desteği sunan, Tüm ilişkilerinde adil, “kazan-kazan” ilkesi ile iyi niyet ve anlayışla davranan, inovatif düşünebilen, Proaktif çalışmaktayız.

Müşteri Değeri

Müşteri odaklı, Müşterileri için değer yaratan, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık veren, Müşterileri için hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreten, Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği anlayışı içerisinde çalışırız.

KOLİŞ-TEKS AMBALAJ