Hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılında İstanbul'da kağıt, kutu ve ambalajlama malzemeleri üretimi hedefiyle yola çıkan firmamız, müşterilerden gelen talep doğrultusunda koli imalatı konusunda malzeme portföyünü geliştirmiş ve koli imalatı konusunda başarılı firmaların arasında yer edinmiştir. Firmamız ayrıca teksil ürünleri imalatıda yapmaktadır.

Markamız ve Güven

Şirketimiz, markamızdan kazandığımız güven, müşterilerimizden aldığımız ilham ve çalışma arkadaşlarımızın özverisiyle, ambalaj sektöründe ve tekstil sektöründe kağıt ambalajlama ürünleri başlıca olmak üzere firmamız her amabaj ve tekstil malzemeleri hizmeti vermektedir.  Bu çalışma sürecinde müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla piyasanın ihtiyaç duyduğu ve gelecek gördüğü konularda da üretime geçmeye başlamıştır.

Ekonomiye Destek

Türk ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla üretimde sahip olduğumuz yüksek kalite ve teknolojiyle ve ambalaj, tekstil sektöründeki zengin ürün çeşitlerimizle Türkiye pazarında yakalamış olduğumuz başarıyı, başta Türk Cumhuriyetleri olmak üzere, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkan ve Avrupa ülkelerine yaptığımız ihracatlarımızla sürdürmekteyiz.

Kalite Standartları

2012 yılı itibarı ile de daha kaliteli ürünler ile hizmet verebilmek adına ISO9001 kalite sistem çalışmalarını başlatmış ve 2013 yılı başı itibarı ile ISO9001/2008 kalite sistem belgesi alarak üretimde kalite standardı müşterilerimize sunmaktayız.

KOLİŞ-TEKS AMBALAJ